Brdské reality

Nabídka nemovitostí

916 PRODEJ - BYT O VELIKOSTI 1+kk V PŘÍBRAMI VII /PRODÁNO/

  Byty

Cena
1.095.000 Kč

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 1+kk v Příbrami VII, na náměstí 17. listopadu. Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží panelového bytového domu s výtahem. Dispozice: předsíň, 1 obytná místnost s kuchyňským koutem, sprchový kout s umyvadlem, oddělené WC. Byt nemá balkon. K bytu přináleží sklepní kóje. Byt je po kompletní rekonstrukci – nová kuchyňská linka, nové rozvody vody a elektrické instalace, okna plastová. Přípojka vody na pračku a myčku. Bytový dům je zateplen. Užitná plocha: 23 m2 + sklep 1,1 m2. Třída energetické náročnosti budovy: D – Méně úsporná, podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.


detail »

915 PRONÁJEM - BYT OVELIKOSTI 2+1 V PRAZE 8 - LIBEŇ

  Pronájmy

Cena
0 Kč

Exkluzivně vám nabízíme k pronájmu byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 v Praze 8 – Libni, v Bednářské ulici. Byt je situován v 1. patře cihlového bytového domu s výtahem. Dům je po revitalizaci (zateplen, nová fasáda). Dispozice bytu: 2 obytné místnosti, kuchyň, chodba, komora, balkon. Vytápění plynové, sporák plynový. Byt je po celkové rekonstrukci. Kauce 1 měsíční nájemné. Provize RK jeden měsíční nájem. Ihned k dispozici. Užitná plocha: 50 m2.Třída energetické náročnosti budovy: G – Mimořádně nehospodárná, podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.


detail »

914 PRODEJ - BYT O VELIKOSTI 2+1 V PŘÍBRAMI VII

  Byty

Cena
2.190.000 Kč

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 v Příbrami VII, v ulici Jana Drdy. Byt se nachází v 5. nadzemním podlaží panelového bytového domu s výtahem. Bytový dům se nachází v klidné lokalitě. Dispozice: předsíň, samostatné WC, koupelna s vanou a umyvadlem, komora, kuchyň a 2 obytné místnosti. Byt nemá balkon. K bytu přináleží sklep. Vytápění ústřední, elektrická instalace 220/380 V, okna plastová. Sociální zařízení v umakartovém jádře. Dům je zateplen. Užitná plocha: 68,45 m2 + sklep. Třída energetické náročnosti budovy: D – Méně úsporná, podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.


detail »

912 PRODEJ - CHALUPA V OBCI VRANOVICE /PRODÁNO/

  Chalupy

Cena
1.150.000 Kč

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji chalupu v obci Vranovice, ve vzdálenosti 11 km od Příbrami a 70 km od Prahy. Jedná se o podsklepenou stavbu s jedním nadzemním podlažím a prostornou půdou. V přízemí domu je zádveří, chodba, ze které je vstup na půdu, dvou obytných místností a sociálního zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem a chemickým WC. V jedné z obytných místností je kuchyňský kout. Okna plastová, elektrická instalace 220/380 V, voda z vlastní studny (kopaná studna o hloubce 12 m), jímka, vytápění lokální a přímotopem, suché WC. Ohřev teplé vody bojlerem, který je umístěn ve sklepě. Na obytnou část navazuje stodola a bývalý chlév, do chléva zavedena voda. Možnost půdní vestavby, na půdě již připraven prostor pro zřízení další místnosti. V současné době probíhá v obci vybudování přípojek na obecní vodu a kanalizaci. Chalupa se prodává včetně vybavení. Zastavěná plocha a nádvoří: 277 m2, užitná plocha: cca 80 m2. Třída energetické náročnosti budovy: G – Mimořádně nehospodárná, podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.


detail »

911 PRODEJ - RODINNÝ DŮM V OBCI PŘÍBRAM, ČÁST OBCE PŘÍBRAM IV /PRODÁNO/

  Rodinné domy

Cena
7.250.000 Kč

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Příbram, část obce Příbram IV, ulice Čs. armády, dům je situován v blízkosti centra staré Příbrami. Dům je částečně podsklepený. V přízemí domu je prodejna oděvů, 2 kanceláře a boční křídlo. V 1. patře je velká zasedací místnost, malý archiv, 2 kanceláře, WC. V podkroví krásný prostor pro půdní vestavbu. Obecní vodovod, obecní kanalizace, elektrická instalace 220/380 V, vytápění ústřední plynové. Nová střecha a komíny, technický stav dobrý. Dům je vhodný ke komerčním účelům nebo vybudování bytových jednotek. Zastavěná plocha a nádvoří: 540 m2, zahrada: 626 m2, užitná plocha: 850 m2. Třída energetické náročnosti budovy: E – Nehospodárná, podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.


detail »

910 PRODEJ - BYT O VELIKOSTI 2+1 V PŘÍBRAMI VII /PRODÁNO/

  Byty

Cena
1.690.000 Kč

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1, v Příbrami VII, v ulici 28. října, klidná lokalita, v okolí veškerá občanská vybavenost. Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží cihlového bytového domu, bez výtahu. Dispozice: předsíň, sociální zařízení (samostatná koupelna s vanou a umyvadlem a samostatné WC), kuchyně, 2 pokoje. K bytu přináleží 2 sklepy. Vytápění ústřední, plyn, okna plastová, nová elektrická instalace. Byt je v původním stavu, určený k rekonstrukci. Užitná plocha: 62 m2. Třída energetické náročnosti budovy: G – Mimořádně nehospodárná, podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.


detail »
Stránky: | 1 | 2 | 3 | 4 |
designed by 4D Panavis & Panadela | contents ©2020 Brdské reality Příbram | powered by Online Shop P&Pv2.7 & Quick.Cart | Židle a Stoly

TOPlist