Brdské reality

Nabídka nemovitostí

877 PRODEJ - BYT O VELIKOSTI 3+1 V PŘÍBRAMI VII

  Byty

Cena
1.790.000 Kč

Nabízíme vám k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 v Příbrami VII, v ulici Pod Haldou. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového bytového domu. Bytový dům se nachází ve velmi klidné lokalitě. Dispozice: předsíň, samostatné WC, koupelna s vanou a umyvadlem, kuchyň a 3 obytné místnosti. Byt má 2 balkony. K bytu přináleží sklep. Vytápění ústřední, elektrická instalace původní, nové rozvody vody, v bytě zaveden plyn, v kuchyni plynová karma. V kuchyni a v jedné místnosti jsou okna plastová, a ve zbývajících dvou místnostech jsou okna původní. Sociální zařízení v umakartovém jádře. Byt je v původním stavu a je určen k rekonstrukci. Užitná plocha: 69,6 m2 + sklep. Třída energetické náročnosti budovy: G – Mimořádně nehospodárná, podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.


detail »

876 PRODEJ - GARÁŽ V OSOBNÍM VLASTNICTVÍ V PŘÍBRAMI II /REZERVACE/

  Garáže

Cena
95.000 Kč

Nabízená garáž je v osobním vlastnictví a nachází se v Příbrami II /v lokalitě naproti Spartaku/. Garáž nemá zavedenou elektrickou přípojku, je ve velmi dobrém stavu. Celková plocha: 22 m2.


detail »

875 PRODEJ - BYT O VELIKOSTI 2+1 V PŘÍBRAMI IV

  Byty

Cena
1.390.000 Kč

Nabízíme vám k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 v Příbrami IV. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového bytového domu. Bytový dům je na klidném místě, je odizolován, má novou střechu, vlastní plynovou kotelnu a společnou anténu. Dispozice: předsíň, samostatné WC, koupelna s vanou, sprchovým koutem a umyvadlem, komora, kuchyň a 2 obytné místnosti. V předsíni je původní vestavěná skříň. K bytu přináleží sklep. Vytápění plynové, elektrická instalace původní, nové rozvody vody, okna plastová. Byt je v dobrém a udržovaném stavu. Užitná plocha: 56,4 m2 + sklep: 8,6 m2. Třída energetické náročnosti budovy: G – Mimořádně nehospodárná, podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.


detail »

874 PRODEJ - KOMERČNÍ OBJEKT V PŘÍBRAMI VIII

  Komerční objekty

Cena
0 Kč

Nabízený objekt se nachází v Příbrami VIII, u Jihočeské restaurace. Objekt se skládá z prodejny potravin, skladu, kanceláře, šatny a sociálního zařízení. K prostorům přísluší nakládací rampa u objektu. Vytápění elektrickými přímotopy, elektrická instalace 220/380 V, vodovod a kanalizace obecní. Zastavěná plocha: 241 m2, užitná plocha: 220 m2. Třída energetické náročnosti budovy: D - Méně úsporná, podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.


detail »

873 PRODEJ - RODINNÝ DŮM V OBCI DRÁSOV, ČÁST OBCE SKALKA /REZERVACE/

  Rodinné domy

Cena
3.210.000 Kč

Nabízíme vám k prodeji rodinný dům v obci Drásov, část obce Skalka, ve vzdálenosti 9 km od města Příbram a 56 km od Prahy, dům se nachází na velice pěkném a klidném místě, rekonstrukce byla dokončena v roce 2010. Dům je částečně podsklepený. V přízemí domu je vstupní chodba, samostatné WC s umyvadlem, samostatná koupelna s vanou a umyvadlem, prostorná kuchyň, obývací pokoj s krbovými kamny, ložnice, prádelna, vstup do sklepa a schodiště do patra. V prvním patře je prostorná hala /z haly je vstup na balkon/, šatna, 2 obytné místnosti, koupela se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Dům je ve velice pěkném a udržovaném stavu. Vhodné k trvalému bydlení. Obecní vodovod, elektrická instalace 230/400 V, odpad do jímky, vytápění kotlem na pevná paliva, ohřev teplé vody bojlerem, k dispozici plynová přípojka /plyn do domu zaveden není/. Na pozemku se nachází další stavba /bývalý vejminek/, kterou tvoří vstupní chodba, kuchyň a 2 obytné místnosti. Dále je na pozemku postavena velká stodola, kotelna a kolna. Na stodolu navazuje velká zahrada. Zastavěná plocha a nádvoří: 358 m2, zahrada: 591 m2, celková plocha: 949 m2, užitná plocha: 200 m2. Třída energetické náročnosti budovy: G – Mimořádně nehospodárná, podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.


detail »

871 PRODEJ - DRUŽSTEVNÍ GARÁŽ V PŘÍBRAMI /NA LILCE/

  Garáže

Cena
17.000 Kč

Nabízená družstevní garáž se nachází v lokalitě Příbram - Lilka. Garáž nemá elektrickou přípojku, je ve velmi dobrém stavu, vlastnictví družstevní.


detail »
Stránky: | 1 | 2 | 3 | 4 |
designed by 4D Panavis & Panadela | contents ©2017 Brdské reality Příbram | powered by Online Shop P&Pv2.7 & Quick.Cart | Židle a Stoly

TOPlist