Brdské reality

Nabídka nemovitostí

873 PRODEJ - RODINNÝ DŮM V OBCI DRÁSOV, ČÁST OBCE SKALKA

  Rodinné domy

Cena
3.210.000 Kč

Nabízíme vám k prodeji rodinný dům v obci Drásov, část obce Skalka, ve vzdálenosti 9 km od města Příbram a 56 km od Prahy, dům se nachází na velice pěkném a klidném místě, rekonstrukce byla dokončena v roce 2010. Dům je částečně podsklepený. V přízemí domu je vstupní chodba, samostatné WC s umyvadlem, samostatná koupelna s vanou a umyvadlem, prostorná kuchyň, obývací pokoj s krbovými kamny, ložnice, prádelna, vstup do sklepa a schodiště do patra. V prvním patře je prostorná hala /z haly je vstup na balkon/, šatna, 2 obytné místnosti, koupela se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Dům je ve velice pěkném a udržovaném stavu. Vhodné k trvalému bydlení. Obecní vodovod, elektrická instalace 230/400 V, odpad do jímky, vytápění kotlem na pevná paliva, ohřev teplé vody bojlerem, k dispozici plynová přípojka /plyn do domu zaveden není/. Na pozemku se nachází další stavba /bývalý vejminek/, kterou tvoří vstupní chodba, kuchyň a 2 obytné místnosti. Dále je na pozemku postavena velká stodola, kotelna a kolna. Na stodolu navazuje velká zahrada. Zastavěná plocha a nádvoří: 358 m2, zahrada: 591 m2, celková plocha: 949 m2, užitná plocha: 200 m2. Třída energetické náročnosti budovy: G – Mimořádně nehospodárná, podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.


detail »

872 PRODEJ - BYT O VELIKOSTI 2+1 V PŘÍBRAMI IV

  Byty

Cena
1.295.000 Kč

Nabízený byt je situován na zajímavém a klidném místě, v Příbrami IV, v lokalitě nedaleko restaurace na Chmelnici. Byt je v 1. patře bytového cihlového domu, v domě není výtah. Dispozice: předsíň, kuchyně, 2 obytné místnosti, sociální zařízení, komora. Byt je v dobrém stavu. Má nové plovoucí podlahy, dlažby, novou elektrickou instalaci, okna původní. Vlastnictví osobní. K bytu přísluší 2 sklepy. Obytná plocha: 56,30 m2 + 2 sklepy o celkové výměře 9,50 m2. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná, podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.


detail »

871 PRODEJ - DRUŽSTEVNÍ GARÁŽ V PŘÍBRAMI /NA LILCE/

  Garáže

Cena
17.000 Kč

Nabízená družstevní garáž se nachází v lokalitě Příbram - Lilka. Garáž nemá elektrickou přípojku, je ve velmi dobrém stavu, vlastnictví družstevní.


detail »

869 PRODEJ - POZEMEK K VÝSTAVBĚ RD V OBCI TISOVÁ

  Pozemky

Cena
0 Kč

Nabízený stavební pozemek se nachází na krásném a klidném místě na okraji obce Tisová, ve vzdálenosti 1 km od Bohutína a 3 km od Příbrami. Pozemek je územním plánem určen pro výstavbu rodinného domu. Na pozemku u příjezdové cesty je kaplička s elektrickou přípojkou. Celková plocha: 949 m2


detail »

868 PRONÁJEM – NEBYTOVÉ PROSTORY PRO KANCELÁŘE V OBCI MIROVICE

  Pronájmy

Cena
0 Kč

Nabízené nebytové prostory se nacházejí v centru obce Mirovice, ve vzdálenosti cca 25 km od Příbrami a cca 34 km od města Písek. Jedná se o halu po kompletní rekonstrukci, upravenou pro kanceláře. Nabízené prostory jsou umístěny v přízemí objektu. Rekonstrukce proběhla před 4 roky. Vybavení: Kuchyň včetně kuchyňské linky, WC s umyvadlem, zánovní zátěžový koberec + dlažba u vstupu, plastová okna, žaluzie. Topení centrální se samostaným měřením, elektrická zabezpečovací signalizace, klimatizace. Užitná plocha: 60 m2.


detail »

865 PRODEJ - BYT O VELIKOSTI 2+1 V PŘÍBRAMI VII

  Byty

Cena
1.190.000 Kč

Nabízený byt se nachází na klidném místě v Příbrami VII, v blízkosti náměstí, v dosahu centra a všech služeb. Byt je ve zvýšeném přízemí bytového cihlového domu, v domě není výtah. Dispozice: předsíň, kuchyně, 2 obytné místnosti, sociální zařízení. Byt je v původním stavu. K bytu přísluší 2 sklepy. Obytná plocha: 61,20 m2 + sklepy 8,40 m2. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná, podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.


detail »
Stránky: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
designed by 4D Panavis & Panadela | contents ©2017 Brdské reality Příbram | powered by Online Shop P&Pv2.7 & Quick.Cart | Židle a Stoly

TOPlist