Brdské reality

Nabídka nemovitostí - Byty

877 PRODEJ - BYT O VELIKOSTI 3+1 V PŘÍBRAMI VII

  Byty

Cena
1.790.000 Kč

Nabízíme vám k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 v Příbrami VII, v ulici Pod Haldou. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového bytového domu. Bytový dům se nachází ve velmi klidné lokalitě. Dispozice: předsíň, samostatné WC, koupelna s vanou a umyvadlem, kuchyň a 3 obytné místnosti. Byt má 2 balkony. K bytu přináleží sklep. Vytápění ústřední, elektrická instalace původní, nové rozvody vody, v bytě zaveden plyn, v kuchyni plynová karma. V kuchyni a v jedné místnosti jsou okna plastová, a ve zbývajících dvou místnostech jsou okna původní. Sociální zařízení v umakartovém jádře. Byt je v původním stavu a je určen k rekonstrukci. Užitná plocha: 69,6 m2 + sklep. Třída energetické náročnosti budovy: G – Mimořádně nehospodárná, podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.


detail »

875 PRODEJ - BYT O VELIKOSTI 2+1 V PŘÍBRAMI IV

  Byty

Cena
1.390.000 Kč

Nabízíme vám k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 v Příbrami IV. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového bytového domu. Bytový dům je na klidném místě, je odizolován, má novou střechu, vlastní plynovou kotelnu a společnou anténu. Dispozice: předsíň, samostatné WC, koupelna s vanou, sprchovým koutem a umyvadlem, komora, kuchyň a 2 obytné místnosti. V předsíni je původní vestavěná skříň. K bytu přináleží sklep. Vytápění plynové, elektrická instalace původní, nové rozvody vody, okna plastová. Byt je v dobrém a udržovaném stavu. Užitná plocha: 56,4 m2 + sklep: 8,6 m2. Třída energetické náročnosti budovy: G – Mimořádně nehospodárná, podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.


detail »
Stránky: | 1 |
designed by 4D Panavis & Panadela | contents ©2017 Brdské reality Příbram | powered by Online Shop P&Pv2.7 & Quick.Cart | Židle a Stoly

TOPlist