Brdské reality

Nabídka nemovitostí - Byty

882 PRODEJ - BYT O VELIKOSTI 1+1 V PŘÍBRAMI VII /REZERVACE/

  Byty

Cena
890.000 Kč

Nabízíme vám k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 1+1 v Příbrami VII, náměstí 17. listopadu. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží cihlového bytového domu. Bytový dům je zateplen, a v budoucnu bude mít vlastní plynovou kotelnu. Dispozice: předsíň, sociální zařízení, komora, kuchyň a 1 obytná místnost, lodžie. K bytu přináleží sklep. Užitná plocha: 39,2 m2 + sklep.


detail »

878 PRODEJ - BYT O VELIKOSTI 2+1 V PŘÍBRAMI VII /REZERVACE/

  Byty

Cena
1.190.000 Kč

Nabízíme vám k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 v Příbrami VII, v ulici Boženy Němcové. Byt se nachází v 8. nadzemním podlaží cihlového bytového domu. Dispozice: předsíň, samostatné WC, koupelna s vanou a umyvadlem, kuchyň a 2 obytné místnosti. Byt má lodžii. K bytu přináleží sklep. Vytápění ústřední /nové rozvody topení včetně radiátorů/, nové rozvody elektrické instalace, plyn, okna plastová. Bytový dům je po rekonstrukci – nové stoupačky, vstupní dveře do domu /vstup na čipy/, poštovní schránky, výtahy, zateplení domu a fasáda. Užitná plocha: 49 m2 + sklep. Třída energetické náročnosti budovy: G – Mimořádně nehospodárná, podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.


detail »

877 PRODEJ - BYT O VELIKOSTI 3+1 V PŘÍBRAMI VII

  Byty

Cena
1.690.000 Kč

Nabízíme vám k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 v Příbrami VII, v ulici Pod Haldou. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového bytového domu. Bytový dům se nachází ve velmi klidné lokalitě. Dispozice: předsíň, samostatné WC, koupelna s vanou a umyvadlem, kuchyň a 3 obytné místnosti. Byt má 2 balkony. K bytu přináleží sklep. Vytápění ústřední, elektrická instalace původní, nové rozvody vody, v bytě zaveden plyn, v kuchyni plynová karma. V kuchyni a v jedné místnosti jsou okna plastová, a ve zbývajících dvou místnostech jsou okna původní. Sociální zařízení v umakartovém jádře. Byt je v původním stavu a je určen k rekonstrukci. Užitná plocha: 69,6 m2 + sklep. Třída energetické náročnosti budovy: G – Mimořádně nehospodárná, podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.


detail »

875 PRODEJ - BYT O VELIKOSTI 2+1 V PŘÍBRAMI IV /REZERVACE/

  Byty

Cena
1.290.000 Kč

Nabízíme vám k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 v Příbrami IV. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového bytového domu. Bytový dům je na klidném místě, je odizolován, má novou střechu, vlastní plynovou kotelnu a společnou anténu. Dispozice: předsíň, samostatné WC, koupelna s vanou, sprchovým koutem a umyvadlem, komora, kuchyň a 2 obytné místnosti. V předsíni je původní vestavěná skříň. K bytu přináleží sklep. Vytápění plynové, elektrická instalace původní, nové rozvody vody, okna plastová. Byt je v dobrém a udržovaném stavu. Užitná plocha: 56,4 m2 + sklep: 8,6 m2. Třída energetické náročnosti budovy: G – Mimořádně nehospodárná, podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.


detail »
Stránky: | 1 |
designed by 4D Panavis & Panadela | contents ©2018 Brdské reality Příbram | powered by Online Shop P&Pv2.7 & Quick.Cart | Židle a Stoly

TOPlist