Brdské reality

Nabídka nemovitostí - Pronájmy

918 PRONÁJEM - BYT OVELIKOSTI 3+1 V PŘÍBRAMI V - ZDABOŘ

  Pronájmy

Cena
0 Kč

Exkluzivně vám nabízíme k pronájmu byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 v Příbrami V - Zdaboř. Byt je situován ve 4. patře panelového bytového domu bez výtahu. Dům je po revitalizaci (zateplen, nová fasáda). Okna plastová, byt je částečně vybaven. Bytový dům se nachází v lokalitě naproti oblastní nemocnici ZUNZ, v blízkosti jsou k dispozici zastávky autobusu a obchodní centrum (OBI, TESCO). Užitná plocha: 75 m2. Třída energetické náročnosti budovy: G – Mimořádně nehospodárná, podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.


detail »

915 PRONÁJEM - BYT OVELIKOSTI 2+1 V PRAZE 8 - LIBEŇ

  Pronájmy

Cena
0 Kč

Exkluzivně vám nabízíme k pronájmu byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 v Praze 8 – Libni, v Bednářské ulici. Byt je situován v 1. patře cihlového bytového domu s výtahem. Dům je po revitalizaci (zateplen, nová fasáda). Dispozice bytu: 2 obytné místnosti, kuchyň, chodba, komora, balkon. Vytápění plynové, sporák plynový. Byt je po celkové rekonstrukci. Kauce 1 měsíční nájemné. Provize RK jeden měsíční nájem. Ihned k dispozici. Užitná plocha: 50 m2.Třída energetické náročnosti budovy: G – Mimořádně nehospodárná, podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.


detail »
Stránky: | 1 |
designed by 4D Panavis & Panadela | contents ©2021 Brdské reality Příbram | powered by Online Shop P&Pv2.7 & Quick.Cart | Židle a Stoly

TOPlist