943 PRODEJ – RODINNÝ DŮM V OBCI ŽIVOTICE, k. ú. Životice u Kasejovic

\

Na prodej

Prodejní cena: 5.260.000 Kč

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Životice, katastrální území Životice u Kasejovic, okres Plzeň – jih, ve vzdálenosti cca 45 km od Plzně, cca 45 km od Písku, cca 103 km od Prahy, cca 60 km od Dobříše, a cca 42 km od Příbrami.

Jedná se o nepodsklepenou přízemní stavbu. K dispozici je suchý vnější sklep o výměře cca 20 m2, vhodný např. k uskladnění vína.

Rodinný dům se nachází v klidné části obce, v okolí lesů, nedaleko Velkého Životického rybníka, při jehož hrázi, severně pod vsí, stojí krásný barokní zámek. Dům je vhodný jak k rekreačním účelům, krásné místo k relaxaci a odpočinku, tak i k trvalému bydlení.

Interiér domu tvoří vstupní chodba, prostorná obývací kuchyň (30 m2), dvě obytné místnosti (25 m2 a 12 m2), komora, koupelna s WC, umyvadlem, a vyzděným sprchovým koutem. Podlahová krytina: parkety a keramická dlažba. Z chodby je vstup na půdu po dřevěném schodišti a je zde možnost půdní vestavby.

Vytápění: V kuchyni jsou krbová kamna, která lze snadno vyměnit za kamna s výměníkem a napojit na ústřední vytápění. V roce 2022 byla provedena celková rekonstrukce ústředního topení včetně elektrokotle o výkonu 9 kW.  Radiátory jsou opatřeny kohouty s termostatickými hlavicemi a teplotu lze regulovat i pomocí aplikace na chytrém telefonu.

Elektrická instalace 220/380 V, elektrické rozvody jsou v mědi.

V roce 2020 byla provedena nová fasáda a osazena nová vrata vyrobená z bezúdržbových plastových plotovek. Na zahradě, která je lemovaná drátěným plotem s hustě osázeným smrčinami, u vjezdu část z jalovců, je umístěný hloubkový vrt (40 m), vlastní jímka, dřevěná pergola (3×6 m2) se zámkovou dlažbou, a kolem chalupy je chodník ze štípané ruly. Tu najdete také kolem ohniště. Okna jsou dřevěná s dvojskly (eurookna). Na dům navazuje zrekonstruovaná bývalá maštal s dřevěným obložením, na podlaze dlažba, dále garáž, využívaná jako dílna, a velká stodola.

V případě zájmu se nabízí možnost dohody o ponechání veškerého vnitřního vybavení.

Doporučuji prohlídku.

 

Zastavěná plocha a nádvoří: 266 m2

Zahrada: 707 m2

Ostatní plocha: 80 m2

Celková plocha: 1.053 m2

Užitná plocha: cca 160 m2

 

Třída energetické náročnosti budovy: G – Mimořádně nehospodárná, podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.

 

PRODÁNO

 

Telefon:

+420 602 153 134

Lokalita nemovitosti